Specjalista ds. administrowania kontraktem

W związku z dynamicznym rozowjem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Pańska  98/4

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej z Zamawiającym, Inżynierem Projektu i Podwykonawcami,
  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów dot. realizacji zadania - prowadzenie biura Kontraktu,
  • Przygotowywanie projektów pism, roszczeń, zleceń i zamówień,
  • dbanie o właściwy obieg informacji między Wykonawcą a Podwykonawcami,
  • Przygotowywanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych z postępu prac na budowie,
  • Obsługa serwera i skrzynki współdzielonej,
  • Wysyłanie i odbieranie listów na poczcie, zamawianie kuriera,
  • Prowadzenie rejestru pism, ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne.
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową / biurową,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów budowlanych,
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu roszczeń,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel, Word, Outlook,
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji,
  • Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny),

Realna możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,

Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.