Specjalista ds. administracji i pozyskiwania personelu z językiem ukraińskim

Obecnie do Biura Zarzadu spółki w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds.administracji i pozyskiwania personelu z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w realizacji procesów związanych z zatrudnianiem pracowników z rynków wschodnich (Ukraina, Białoruś) w Polsce oraz z delegowaniem polskich pracowników za granicę.
  • Wsparcie Dywizji Zagranicznej w obsłudze projektów zagranicznych, w tym ścisła współpraca z wewnętrznymi działami współki (kadry, BHP, księgowość, przygotowanie produkcji).
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, zestawień i prezentacji związanych z zadaniami realizowanymi przez Dywizję Zagraniczną.
  • Bieżące prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Dywizji Zagranicznej.
  • Wykonywanie bieżących tłumaczeń roboczych polsko-ukraińskich i ukraińsko-polskich.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych przy pozyskiwaniu do Polski pracowników z rynków wschodnich (np. Ukraina, Białoruś).
  • Dobra znajomość wymagań formalno-prawnych związanych z zatrudnianiem zagranicznych pracowników w Polsce.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel i PowerPoint.
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i języka polskiego oraz zaawansowany język angielski.
  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie zdolności organizacyjne, inicjatywa w działaniu, duża samodzielność, dokładność i skrupulatność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w rozwiązywaniu problemów i podejście biznesowe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Fachową pomoc ze strony współpracowników na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.