Robotnik torowy - Stargard

W związku z realizowanymi kontraktami na terenie województwa zachodniopomorskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Robotnik torowy

Miejsce pracy: Stargard - Szczecin

Opis stanowiska:

  • Realizacja powierzonych zadań związanych z budową torów kolejowych.
  • Praca przy maszynach  wysokowydajnych.
  • Praca przy rozładunku materiałów kolejowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy robotach torowych.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność podczas wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.