Monter sieci trakcyjnej

W związku z  dynamicznym rozwojem firmy i licznymi kontraktami realizowanymi na terenie całego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Montaż sieci trakcyjnej, fundamentów i konstrukcji wsporczych trakcji elektrycznej.

Montowanie osprzętu sieciowego trakcji elektrycznej.

Demontaż elementów sieci trakcyjnej.

Regulowanie sieci trakcyjnej.

Wykonywanie innych prac budowlanych zgodnie z ustalonymi zasadami funkcjonowania budowy kolejowej.

Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym  lub energetycznym.

Zdolność do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Uprawnienia SEP „E” min. 3kV DC

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Gotowość do pracy na terenie całej Polski

Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.