Maszynista pojazdów trakcyjnych

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Prawidłowa obsługa i eksploatacja przydzielonego pojazdu trakcyjnego gwarantującą bezpieczeństwo ruchu kolejowego oraz bezpieczne wykonywanie pracy manewrowej na bocznicy kolejowej

Przestrzeganie postanowień regulaminu pracy, obowiązujących zarządzeń, poleceń, instrukcji, aktualnie obowiązujących procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) w transporcie kolejowym  i innych obowiązujących aktów normatywnych

Oszczędną gospodarkę paliwową i energetyczną

Wykonywanie poleceń kierownika pociągu i dyżurnego ruchu podczas prowadzenia pociągu oraz manewrów

Poddawanie się przewidzianym egzaminom służbowym, oraz pouczeniom okresowym.

Wymagania:

Wykształcenie co najmniej  zasadnicze zawodowe.

Uprawnienia maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych.

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane doświadczenie w pracy przy robotach torowych.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania.

Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Sumienność i odpowiedzialność.

Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Fachową pomoc ze strony współpracowników na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.