Majster budowy w branży mostowej

W związku z dynamicznym rozwojem oraz licznymi  kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty mostowe.
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami
  • Odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów
  • Zamawianie materiałów i sprzętów na budowę.
  • Sporządzanie dziennych raportów z wykonanych robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne budowlane
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów mostowych
  • Umiejętność planowania oraz organizowania prac budowlanych
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i sprzętowymi
  • Znajomość metod i technik wykonywania robót mostowych
  • Znajomość przepisów i zasad BHP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Fachową pomoc ze strony współpracowników na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.