Kosztorysant (język niemiecki)

Obecnie do naszego oddziału spółki w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie kompleksowych kosztorysów na potrzeby ofertowania i realizacji projektów budowlanych spółki m.in. w Niemczech.
  • Szacowanie kosztów produkcji budowlanej, kalkulacja wartości materiału, kosztów wykonania, marży i zmian w projektach.
  • Opracowywanie kalkulacji robót budowlanych w programach kosztorysowych stosowanych w Niemczech (iTwo) i Polsce (Norma).
  • Dokonywanie przedmiarów i obmiarów.
  • Analiza dokumentacji projektowej w języku niemieckim.
  • Pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców niemieckich i polskich.
  • Pełnienie funkcji łącznika pomiędzy niemieckimi kosztorysantami, a kosztorysantami polskojęzycznymi, zatrudnionymi w oddziałach spółki w Polsce.
  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych.
  • Udział w spotkaniach technicznych i  wizjach lokalnych.

Wymagania:

  • Wyższe techniczne – budownictwo (preferowane kubaturowe, mostowe lub kolejowe), energetyka lub elektrotechnika.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kosztorysanta lub majstra/kierownika robót, ze znajomością branży budowlanej (kubaturowej, mostowej, kolejowej), energetycznej lub elektrotechnicznej.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów, standardów i norm stosowanych w Niemczech, oraz doświadczenie zawodowe za granicą, szczególnie w sektorze budowlanym w Niemczech.
  • Preferowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w tym słownictwo techniczne, w zakresie niezbędnym do posługiwania się dokumentacją techniczną), mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość programów kosztorysowych stosowanych w Niemczech (iTwo, Arriba, BRZ) oraz programu AutoCAD.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Dynamizm w działaniu oraz umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole, w tym pracy zdalnej poprzez Skype/email z zespołem rozproszonym (część zespołu w Niemczech, cześć w różnych częściach Polski).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Fachową pomoc ze strony współpracowników na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.