Kierownik robót

W związku z dalszym rozowjem i pozyskanymi nowymi kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Czynny udział w procesie wyceny i ofertowania inwestycji, analiza niemieckojęzycznej dokumentacji technicznej, opracowywanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych.

Organizowanie placu budowy i przebiegu prac budowlanych, opracowywanie harmonogramu realizacji.

Udział w doborze dostawców materiałów, usług, sprzętu i podwykonawców.

Koordynacja i nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną i projektem.

Kontrola jakości, terminowości i kosztów realizowanych robót, opracowywanie dokumentacji powykonawczej.

Prowadzenie rozliczeń wykonanych prac, robocizny, materiałów i sprzętu.

Prowadzenie dokumentów budowy, wymaganych procedurami wewnętrznymi spółki, zapisami kontraktowymi i przepisami ogólnymi.

Identyfikacja roszczeń, rozpoznawanie i raportowanie szans i zagrożeń.

Bieżące raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo (preferowane mostowe, kolejowe, kubaturowe), energetyka lub elektrotechnika.

Minimum 5 lat doświadczenia w kierowaniu robotami budowlanymi, np. jako Majster, Kierownik Robót, Kierownik Budowy.

Doświadczenie w pracy w sektorze budowlanym w Niemczech.

Doświadczenie w szacowaniu kosztów produkcji budowlanej.

Dużym atutem będzie znajomość niemieckiego prawa budowlanego i niemieckich warunków kontraktowych VOB.

Mile widziane uprawnienia budowlane, np. w specjalności mostowej, kolejowej, konstrukcyjno-inżynieryjnej lub elektroenergetycznej.

Dobra znajomość języka niemieckiego (w tym słownictwo techniczne, w zakresie niezbędnym do posługiwania się dokumentacją techniczną), mile widziana znajomość języka angielskiego.

Mile widziana znajomość programów kosztorysowych stosowanych w Niemczech (iTwo, Arriba, BRZ) oraz programu AutoCAD.

Dynamizm w działaniu oraz umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole, w tym pracy zdalnej poprzez Skype/email z zespołem rozproszonym (część zespołu w Niemczech, cześć w różnych częściach Polski).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.