Kierownik robót ds. koordynacji robót budowlanych

W związku z dynamicznym rozowjem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik robót ds.koordynacji robót budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa Pańska 98/4

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet.
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót/dostaw materiałowych, sprzętu, transportu, zamknięć torowych).
  • Sporządzenie i aktualizowanie harmonogramu prac i robót do wykonania do końca Kontraktu.
  • Podział zakresu robót pomiędzy kadrą techniczną zgodnie z przyjętym harmonogramem robót.
  • Kompletowanie operatów kolaudacyjnych i dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie robót.
  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na  budowie.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe budowlane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, mile widziane w specjalności, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej lub mostowej.
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność  ustalania priorytetów
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

      Umowę o pracę.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).

Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

      Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w        branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.