Kierownik Przygotowania Produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za proces ofertowania i pozyskiwania dostawców;
  • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację kontraktu;
  • Techniczna analiza projektów;
  • Przygotowywanie budżetów;
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i prowadzenie negocjacji;
  • Udział w procesie wyboru podwykonawców, doboru technologii i materiałów; wycena prac dodatkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym;
  • Doświadczenie w zakresie ofertowania i przygotowania wycen;
  • Doświadczenie w projektowaniu lub wykonawstwie robót;
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów budowlanych;
  • Uprawnienia budowlane (preferowane: mostowe, kubaturowe);
  • Uprawnienia projektowe – mile widzialne;
  • Mobilność i gotowość do wyjazdów delegacyjnych (kilka dni w miesiącu)

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Rynkowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).

Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.