Elektromonter

W związku z realizowanymi kontraktami w województwie zachodnipomorskim poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Choszczno

Opis stanowiska:

Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;

Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;

Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe, o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

Uprawnienia SEP „E”;

Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;

Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;

Umiejętność efektywnej pracy w zespole;

Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).

Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.