Dyrektor Kontraktu-budownictwo elektroenergetyczne

Obecnie do naszego oddziału w Warszawie  poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor Kontraktu-budownictwo

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe przygotowanie realizacji powierzonych kontraktów i nadzór nad ich realizacją.
  • Tworzenie harmonogramów zakupów materiałów i usług, weryfikacja kompletności zamówień, współpraca  z dostawcami i podwykonawczymi.
  • Monitorowanie , analiza i zarządzanie ryzykiem i zmianami na kontrakcie.
  • Przygotowywanie koniecznych kalkulacji cenowych i nowych harmonogramów w związku ze zmianami
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej i finansowej kontraktu.
  • Raportowanie stanu zaawansowania kontraktu, wyjaśnianie  przyczyn odstępstw, przygotowanie dokumentacji odbiorowej, protokołów etc.
  • Udział w odbiorach fabrycznych i obiektowych , rozliczanie zrealizowanych dostaw i usług

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub budowlanym
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów budowlanych -warunek konieczny
  • Uprawnienia budowlane w branży elektroenergetycznej.
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Zdolności przywódcze, myślenie strategiczne oraz konsekwencja w dążeniu do celu.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Fachową pomoc ze strony współpracowników na każdym etapie zatrudnienia.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji,

za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.